Podziel się Zobacz

Jak działamy?

Po pierwsze, nie ilość lecz jakość!

Nasza Kancelaria obsługuje od 150 do 200 spraw rocznie. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na szczegółową analizę każdej sprawy, a proces obsługi nie musi być rozproszony na wiele osób. Na każdego naszego prawnika przypada po kilka spraw miesięcznie. To działa, a wywalczone 74 miliony są tego dowodem!
 

Każda sprawa jest ważna!

Twoja sprawa jest ważna nie tylko dla Ciebie, ale jest też ważna dla nas! Nad sprawą pracujemy dokładnie, szczegółowo analizując każde roszczenie oraz zgromadzone dowody. Jeśli My zdecydujemy się przyjąć Twoją sprawę, Ty wiesz, że zrobimy to dobrze!
 

Doświadczenie!

Działamy od 14 lat, to już wiesz, ale pewnie nie wiesz, że nasz Dział Prawny w tym czasie również działa w prawie niezmienionym składzie! O powodzeniu Twojej sprawy decyduje wiedza i doświadczenie osoby, która ją prowadzi. Nie pozwól, aby ktoś uczył się na Twojej sprawie, zaufaj naszym doświadczonym prawnikom, radcom prawnym i adwokatom.
 

Walczymy kompleksowo!

Wiele firm odszkodowawczych odpuszcza walkę o trudniejsze do udowodnienia roszczenia. Często nie walczą też o dożywotnie renty, które dla poszkodowanych są jednak bardzo ważne. My analizujemy sprawy kompleksowo i zawsze walczymy o renty oraz także mniejsze roszczenia poboczne, gdy to tylko jest możliwe.
 

Nie ma sukcesu, nie ma zapłaty!

Skoro My znamy się na swojej pracy, Ty zapłacisz tylko za rezultaty!